Alior Bank Pożyczka gotówkowa 4,9%

0
1377

Alior Bank przygotował nową ofertę pożyczki gotówkowej, dzięki której nawet osoby po raz pierwszy ubiegające się o pożyczkę w Alior Banku poczują się tak, jak jego stali klienci. W ramach nowej oferty pożyczkę można otrzymać w trakcie jednej wizyty w oddziale, bez zaświadczeń o dochodach – wystarczy dowód osobisty. Dodatkowo jej oprocentowanie jest wyjątkowo niskie – w przypadku pożyczki nawet do 200 tys. zł wynosi tylko 4,9%.

Alior Bank Pożyczka gotówkowa 4,9%

Klienci cenią sobie długoterminowe relacje z bankiem, ponieważ dzięki nim m.in. łatwiej wziąć pożyczkę. Alior Bank, wprowadzając nową ofertę, udowadnia, że nawet w nowym banku można poczuć się tak jak w swoim. Wszyscy klienci, zarówno nowi, jak i dotychczasowi, którzy obecnie nie mają pożyczki w Alior Banku, mogą ją otrzymać łatwo i szybko, a do tego na korzystnych warunkach.

Alior Bank Pożyczka gotówkowa na dowód 4,9%

Aby wziąć pożyczkę, nie potrzeba żadnych zaświadczeń o dochodach, wystarczy dowód osobisty.

Oprócz łatwego procesu ubiegania się o kredyt, klienci mogą również liczyć na niskie oprocentowanie. W przypadku pożyczki to tylko 4,9%. W ramach uproszczonej formuły można ubiegać się również o wyższą kwotę pożyczki – maksymalnie do 200 tys. zł.