Bank BPH. Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny bez prowizji tylko do końca roku.

0
927

Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że klienci którzy mają kredyty w różnych bankach spłacają je dużo gorzej niż ci, którzy posiadają jeden kredyt. W głównej mierze związane jest to z kosztami każdego kredytu, który obciąża miesięczną ratę.

Im więcej kredytów, tym większe prawdopodobieństwo, że miesięczne obciążenia domowego budżetu będą większe niż u osoby posiadającej jeden kredyt na taką samą kwotę łączną (z takim samym okresem spłaty).

Doskonale wie o tym Bank BPH, który dla klientów przygotował zaskakującą ofertę promocyjną. Do końca bieżącego roku można starać się o uzyskanie w ramach promocji „Gotówka bez prowizji” kredytu gotówkowego na dowolny cel bądź o tani kredyt konsolidacyjny na spłatę zobowiązań w innych bankach.

bank-bph

Bank BPH kredyt tani kredyt konsolidacyjny – wniosek

Bank BPH kredyt “Gotówka bez prowizji – wniosek

Promocja dotyczy klientów, którzy swoje wnioski złożą do 31 grudnia 2013r. Kwota kredytu waha się od 1 tys. do 150 tys. zł a okres spłaty sięga nawet 96 miesięcy. Bank poza tym, że nie pobierze prowizji od udzielonego kredytu to na wycofanie się z umowy da aż 21 dni i nie upomni się przy tym o żadne koszty. Oprocentowanie kredytu pozostaje na niezmienionym poziomie i wynosi od 13,7 % do 15,7 %.
Należy jednak pamiętać, że z oferty promocyjnej mogą skorzystać ci, którzy nie mieli jeszcze kredytu gotówkowego w Banku BPH albo spłacili go co najmniej 90 dni przed dniem składania wniosku o kredyt w ramach promocji.

Zobacz ofertę banku BPH 

Ci, którzy w dniu składania wniosku spłacają jeszcze kredyt w Banku BPH (lub spłacili go w ciągu 90 dni przed złożeniem wniosku) mogą otrzymać kredyt konsolidacyjny o wartości powyżej 40 tys. netto (kwota kredytu niezawierająca kosztu ubezpieczenia) w ramach promocji. Z promocyjnej oferty można skorzystać tylko raz i bank odmówi kredytu na referencyjnych warunkach klientom, którzy zawarli już z Bankiem BPH umowę kredytu w ramach tegorocznych promocji: “Kredyt Gotówkowy Zero Prowizji” lub “Kredyt gotówkowy bez prowizji”.

Zobacz ofertę banku BPH