Bank BPH. Kredyt konsolidacyjny. Promocja

0
2254

Od 1 lipca 2016 Bank BPH proponuje klientom indywidualnym kredyt konsolidacyjny na promocyjnych warunkach.  Każdy klient, który złoży wniosek o kredyt konsolidacyjny, zdecyduje się przenieść swoje dotychczasowe kredyty może liczyć na niskie oprocentowanie.

Bank BPH. Kredyt konsolidacyjny. Promocja

Skonsolidować można jeden kredyt lub wiele kredytów z innych banków, SKOK-ów. Klient, który skorzysta z konsolidacji zobowiązań w wysokości co najmniej 5 tys. zł, będzie mógł skorzystać z promocyji, a oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego wynosi 3,9 proc. w całym okresie kredytowania RRSO (rzeczywista roczna stopa procentowa wynosi 9,23%). Przenieść i skonsolidować można kredyty ratalne, kredyt gotówkowy, samochodowe, również  zadłużenie na karcie kredytowej oraz limit w koncie osobistym. Maksymalny okres spłaty kredytu konsolidacyjnego w Banku BPH to 10 lat.

Kredyt konsolidacyjny Bank BPH

KORZYŚCI
– kredyt z gwarancją oprocentowania tylko 3,9% (RRSO wynosi 9,23%)
– uporządkowana sytuacja kredytowa – wszystkie kredyty w jednym miejscu
– możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel
– rata dopasowana do Twoich możliwości

Ranking kredytów gotówkowych

Kredyt zaciągnięty jakiś czas temu, w warunkach wyższych stóp procentowych, może wiązać się z mniej korzystnymi warunkami spłaty niż kredyt oferowany dzisiaj. Dlatego warto pomyśleć o skonsolidowaniu comiesięcznych zobowiązań, tak aby zamiast kilku wysokich rat płacić jedną niższą.

W ramach promocji Banku BPH można skonsolidować kredyty i pożyczki wyłącznie spoza Banku BPH. Oferta kredytu na promocyjnych warunkach obowiązuje do końca września 2016 roku. Wniosek do banku o promocyjny kredyt konsolidacyjny, można złożyć przez internet za pośrednictwem formularza.