Bankowe konto 360° Banku Millennium

0
3512

Konto bankowe dodatkowo mobilne z obsługą przez internet, smartfona, jest niemalże standardem. Wg danych, w Polsce prowadzonych jest ponad 40 milionów kont bankowych,.

Bankowe konto 360° Banku Millennium

Millennium Bank – 6 bank pod względem ilości obsługiwanych kont bankowych z liczbą ponad 1,6 milionów oferuje funkcjonalne konto 360°. Proponowany rachunek banowy to propozycja dla całej rodziny. Oprócz konta standardowego konto 360° to propozycja dla całej rodziny. Oprócz konta standardowego istnieją również specjalne wersje dostosowane do potrzeb młodych ludzi – Konto 360 Junior dla klientów w wieku do 18 lat i Konto 360 Student dla osób w wieku 18-26 lat.

Opłaty za konto zostały ograniczone do zera:

konto-360

Konto za darmo, dostępne 24/7

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za kartę do konta

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

0 zł za przelewy na e-mail lub telefon

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą

0 zł za zlecenia stałe 0 zł za polecenie zapłaty

Są one gwarantowane po łącznym spełnieniu dwóch prostych warunków: w każdym miesiącu suma wpływów zewnętrznych na rachunek wynosi min. 1000 zł oraz dokonana została min. 1 płatność kartą do konta. W przypadku Konta 360 Junior i Student wystarczy 1 płatność kartą do konta w miesiącu. Dodatkowo, niezależnie od spełnienia tych warunków klienci płacą 0 zł za zlecenia stałe, 0 zł za krajowe przelewy w złotych przez internet i mobilnie oraz 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon. Czy mozna więcej potrzebować od konta bankowego?