Darmowy kredyt gotówkowy w Getin Banku

0
2071

Ciękąwą z punktu widzenia klienta, ofertę przedstawił Getin Bank. W swojej ofercie przygotował dla nowych klientów banku

Darmowy Kredyt Gotówkowy w Getin Banku

Oferta jest o tyle ciekawa, że  proponowana kwota kredytu gotówkowego możliwa jest w zakresie kwot od 500 zł do 2000 zł. bank tym samym wychodzi na przeciw wszystkim tym, którzy chcą pozyczyć stosunkowo niską kwotę na okres 12 miesięcy. Jest to dosyć ciekawa i zarazem alternetywna propozycja w sotosunku do ofert szybkich pożyczek pozabankowych. Getin Bank posiada w swojej ofercie również standardowe oferty  kredytu gotówkowego.

getin bank darmowy kredyt gotówkowy

Oprocentowanie owego darmowego kredytu gotówkowego w Getin Banku wynosi 0%. prowizja za udzielenie kredytu również 0%. Tak samo jest z innymi pozostałymi kosztami, którymi Getin Bank w tej ofercie nie obciązy kosztami kredytobiorcy.

Jak podaje bank na swojej stronie, “Darmowy Kredyt Gotówkowy” to oferta kredytu całkowicie darmowego (bez oprocentowania, kosztów prowizji, kosztów ubezpieczeń) dedykowana jest dla wszystkich osób, które na dzień złożenia wniosku o kredyt nie posiadają w Getin Noble Banku żadnego produktu (kredytowego, depozytowego, kartowego lub rachunku ROR). Kwota kredytu od 500 zł do 2000 zł, okres kredytowania 12 miesięcy.