Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004r. z połączenia Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach i Banku Przemysłowego. Kolejne lata to przejęcie przez Getin Holding Wschodniego Banku Cukrownictwa i połączenie z Noble Bankiem w wyniku czego powstaje Getin Noble Bank S.A. W 2012r. bank wchłania Get Bank S.A. zostając przy nazwie Getin Noble Bank S.A. Obecnie bank działa poprzez 500 oddziałów własnych i franczyzowych a także poprzez sieć pośredników, świadcząc usługi dla ponad 2 mln ludzi.

Spółka od roku 2007 notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie stawia na nowoczesność i kompleksowość a także przejrzyste produkty finansowe, uproszczone procedury, szybką i profesjonalną obsługę. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw a także do klientów korporacyjnych i samorządów.

Getin Noble Bank S.A. oferuje szeroką gamę kredytów gotówkowych, również z ubezpieczeniem od utraty pracy, prostych kredytów na oświadczenie, kredytów dla emerytów i urodzajnych kredytów dla rolników. Bank oferuje również wybór kredytów hipotecznych, samochodowych i zakupów na raty. Ciekawą ofertę stanowią konta osobiste (Konto Getin Up, Konto Słoneczne, Konto Młodzieżowe) a także konta oszczędnościowe i konta Pakiet Zdrowia z prywatną opieką medyczną.

Firmom bank proponuje kredyty inwestycyjne, kredyty na realizację kontraktów przetargowych, kredyty z dofinansowaniem EIB, kredyty obrotowe zabezpieczone gwarancjami de minimis i inne. W szerokiej ofercie znajdują się lokaty, umożliwiające lokowanie nadwyżek finansowych i w różnych walutach a także konta firmowe, bankowość elektroniczna, karty kredytowe i debetowe, ubezpieczenia i wiele usług wspomagających zarządzanie finansowe firmą.

Interesuje cię wybrany produkt Getin Banku? skorzystaj z formularza i zamów kontakt z Doradcą z Getin Banku lub złóż wniosek online