Kredyt gotówkowy online w inbank

0
2925

Na Polskim rynku produktów finansowych, pojawił się nowy kredytodawca. Inbank bo o tym banku mowa to Estoński bank, który w Polsce działalność rozpoczął pod koniec marca 2017r. W Estonii, popularny jest za sprawą udzielania pożyczek gotówkowych całkowicie przez internet, co oznacza, że klient nie musi finalizować kredytu gotówkowego, wizytą w banku.

Kredyt gotówkowy online w inbank

Takie założenie przyjęte zostało także dla klientów w Polsce. Wniosek złożony online jak i cały jego proces odbywa się drogą elektroniczną.

Oferta kredytu gotówkowego na tle innych ofert znanych banków, wydaje się interesująca. Ranking kredytów gotówkowych online (totalmoney Bankier, eBroker), ukazuje przewagę oferty inbanku na tle konkurencji. Rankingi obejmują tylko kredyt gotówkowy, oferowany z procedurą w całości przez internet. Na stronie banku, można obliczyć ratę wysokości kredytu. OBLICZ RATĘ

“Dobrze wymyślony kredyt gotówkowy!”

To hasło odzwierciedla ofertę banku. Jako jedyny bank – kredyt gotówkowy w kwocie maksymalnej do 50.000 zł oferuje osobom nie będącym klientami banku. Inne banki maksymalnie do 20.000 zł. Cały proces od złożenia wniosku do otrzymania przyznanej kwoty kredytu, odbywa się 100% online. To duży plus, pozwala oszczędzić czas a przede wszystkim kredyt otrzymuje się na podstawie dotychczasowej historii kredytowej w banku, w którym obecnie posiadamy rachunek.

kwota kredytu: od 2.000 zł do 50.000 zł
okres kredytowania: od 4 do 60 miesięcy (od 4 miesięcy do 5 lat)
oprocentowanie kredytu: 8,85 %
prowizja za udzielenie kredytu: od 1,99% ustalana indywidualnie
minimalny wiek: 21 lat
minimalny dochód netto: 600 zł