Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP PARIBAS Szczęśliwe zakończenie planów

0
1212

Szczęśliwe zakończenie planów z kredytem gotówkowym w BGŻ BNP PARIBAS. (Kredyt na PIt 2017).

Jeśli marzysz o tym by szczęśliwie zrealizować swoje plany to z kredytem HAPPY END stanie się to możliwe.

Bank BGŻ BNP PARIBAS wyszedł naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów tworząc produkt finansowy o doskonałych parametrach.

Bank przygotował propozycję kredytu na dowolny cel w kwocie od 2 do 30 tys. zł z okresem kredytowania od 6 miesięcy do 5 lat.

BGŻ BNP Paribas kredyt gotókwowy
kredyt gotówkowy

KREDYT GOTÓWKOWY HAPPY END
OPROCENTOWANIE STAŁE 4,40%
W SKALI ROKU (RRSO 9,67%)

Bez względu na to czy środki zostaną przeznaczone na remont mieszkania, zakupy czy plany wakacyjne oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi tylko 4,4 %.

 Kredyt n PIT 11

Od kredytów zawieranych na okres dłuższy niż 2 lata bank nie pobierze odsetek za ostatni rok spłaty a dla osób, które złożą swój wniosek do końca kwietnia 2017 zostanie przyznany na podstawie PIT 11 za rok ubiegły.

BGŻ BNP PARIBAS przygotował również ofertę kredytową dla klientów, którzy zainteresowani są kredytem w kwocie wyższej niż 30 tyś. zł jak również kredytem o dłuższym okresie spłacania niż 5 lat.

BGŻ BNP PARIBAS  19.05.2016 r. zajął 1. miejsce w Rankingu Odpowiedzialnych Firm w kategorii bankowość, sektor ubezpieczeniowy i finansowy (Dziennik Gazeta Prawna, partner merytoryczny Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Deloitte). Następnie 20.06.2016r. zajął 1 miejsce w kategorii Consumer Finance w rankingu „50 największych banków w Polsce” (Miesięcznik Finansowy BANK).  Natomiast 23.06.2016 r. został liderem w kategorii „Tempo rozwoju” w II edycji rankingu „Gwiazdy Bankowości” (Dziennik Gazeta Prawna i PwC jako partnera merytorycznego).