Kredyt gotówkowy w BNP Paribas z oprocentowaniem tylko 6,9%

0
994

bnp_paribasBNP Paribas zaproponował swoim klientom nową, jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę kredytu gotówkowego. Bank zdecydował się między innymi na obniżenie oprocentowania do 6,9 proc. w skali roku, w dalszym ciągu gwarantując najniższy całkowity koszt kredytu.

Oferta znalazła się na pierwszym miejscu w najnowszym rankingu “Rzeczpospolitej”*. Promocja “Wiosna 2014” to propozycja BNP Paribas Banku Polska na korzystne finansowanie tegorocznych planów. BNP Paribas wprowadził właśnie nowe, jeszcze korzystniejsze warunki kredytu gotówkowego dla wariantu z Kontem Dobrze Dobranym. Klienci indywidualni mogą liczyć na obniżone do 6,9 proc. oprocentowanie oraz prowizję już od 2,99 proc.

W dalszym ciągu obowiązuje gwarancja najniższego całkowitego kosztu kredytu, którą objęte są kredyty w kwocie od 20 000 zł i okresem kredytowania nawet do 84 miesięcy. – Kredyt gotówkowy jest jednym z flagowych produktów BNP Paribas Banku. Ta grupa produktowa jest stale ulepszana a ofertę bank dostosowuje do rosnących potrzeb klientów.

Zapytaj o  kredyt gotówkowy -wniosek

Bank zdecydował się pójść o krok dalej niż konkurencja i zaoferować z jednej strony obniżone oprocentowanie, z drugiej zaś strony gwarancję najniższego całkowitego kosztu kredytu.

paribas-gotowka

Promocja BNP Paribas Banku dostępna jest w dwóch wariantach: wariant z Kontem Dobrze Dobranym i ubezpieczeniem lub wariant bez konta osobistego, z ofertą ubezpieczenia. Na warunkach oferty promocyjnej klienci mogą skorzystać również z kredytu refinansowego oraz kredytu gotówkowego z opcją konsolidacji. Kredyt dostępny jest w kwocie od 2 000 zł do 150 000 zł.

*Ranking “Rzeczpospolitej” ukazał się 24.04.2014 r. (raport Porównaj koszty, by nie przepłacać).