Najtańszy kredyt gotówkowy do 20 tys. zł

Kredyt gotówkowy to w wielu sytuacjach, najwygodniejsza forma uzyskania gotówki dla domowego budżetu.

Polska społeczność najczęściej z zaciągniętego kredytu gotówkowego, finansuje zakup samochodu, remont w domu czy jak obecnie, wiosenny lifting mieszkania. Do tego zakup sprzętu lub mebli. Rzadziej nagłą naprawę, która jest droższa.

Najtańszy kredyt gotówkowy do 20 tys. zł

Zliberalizowane warunki zaciągania kredytów gotówkowych z pewnością pomogły temu stanowi, a ożywienie na rynku kredytów dla gospodarstw domowych rośnie wraz ze zbliżającym się okresem wiosennym.

Kredyty konsumpcyjne (kredyt gotówkowy, pożyczka gotówkowa) lepsze wyniki sprzedaży, zawdzięczają zmianie polityki kredytowej. Prostsze zasady złagodzone warunki dla klienta (mniejsze oprocentowanie, niższe RRSO, możliwość pożyczenia dużej kwoty gotówki bez większego pakietu formalności), spowodowały znaczne zainteresowanie ta formą pozyskania gotówki.
Obecnie wybrane banki udzielają kredytu gotówkowego na “dowód osobisty” na kwotę nawet 15 tys. zł.

Ułatwiony dostęp do pieniędzy oraz relatywnie krótki czas w jakim można spodziewać się decyzji o przyznaniu kredytu gotówkowego (nawet 1 dzień – wizyta w banku czy decyzja online przy czym środki trafią na konto w tym samym dniu), to cechy, które chcącym szybko otrzymać gotówkę, ułatwiają podjąć decyzję skorzystania z usług banku. Produkty gotówkowe banków nie tylko gwarantują umowę bez haczyków ale również niższy koszt obsługi kredytu i łatwiejszą spłatę.

Klientowi znanemu bankowi od pół roku, może on na uproszczonych zasadach udzielić pożyczki gotówkowej na ponad 25 tys. zł, a jeśli klient związany jest z bankiem rok, to może to być kwota dwa razy wyższa. Otwartość do udzielania kredytów konsumpcyjnych i odkładane do tej pory przez Polaków zakupy na kredyt, sprawiły, że styczeń i rozpoczynający się Luty 2017, podtrzymają dynamikę.

Zatem w jakim banku starać się o kredyt gotówkowy? Gdzie dostaniemy go najtaniej uwzględniając dostępność, koszt całościowy związany z pożyczeniem.

Przedstawiamy dwie oferty banków, które oferują obecnie (luty 2017) najtańszy kredyt gotówkowy na kwotę do 20 tys. zł przy założeniu, że spłacany będzie przez 60 miesięcy (5 lat).

Eurobank kredyt gotówkowy

Eurobank - WNIOSKUJ O KREDYT

Przy ofercie standardowej kredytu gotówkowego na 20 tys. zł, rozłożonego na 60 miesięcy, wysokość raty wyniesie nieco ponad 387 zł, a RRSO proponowanego kredytu wg, informacji banku to 6.28% w skali roku. Maksymalna kwota jaką bank może pożyczyć wynosi 120 tys. zł, a najdłuższy okres kredytowania pożyczki może wynieść 108 miesięcy (9 lat). Można liczyć także na wakacje kredytowe (raz na 12 miesięcy), z których skorzystać można już po pierwszych 6 miesiącach regularnego spłacania rat kredytu. Dodatkowo Eurobank proponuje indywidualnie dobrany dzień na wpłatę miesięcznej raty kredytu, a wszelkie formalności dotyczące uzyskania kredytu mogą zamknąć się w 15 minutach.

BGŻ BNP Paribas kredyt gotówkowy

BGŻ BNP Paribas - WNIOSKUJ O KREDYT

Również atrakcyjna cenowo oferta kredytu gotówkowego w tym banku, wiąże się z jego popularnością wśród klientów. Za pożyczoną kwotę 20 tys zł, na okres 60 miesięcy (5 lat), miesięcznie bankowi trzeba będzie zwracać nieco ponad 401 zł. Oprocentowanie tego kredytu wynosi 5.90% a RRSO jest na poziomie 7.80%. Dodatkowo jak ktoś potrzebuje spłacać kredyt w dłuższym okresie czasu, bank umożliwia rozłożenie kredytu gotówkowego maksymalnie na 84 miesiące. Jeżeli z jakiegoś względu klient zdecyduje się na wcześniejszą spłatę całości kredytu, nie poniesie z tego tytułu dodatkowych opłat.

Porównaj wyżej wymienione oferty kredytów gotówkowych z innymi