Pożyczka dwuosobowa w Alior Bank

0
2640

Alior Bank oferuje kredyt dla dwóch osób. Osoby, które starają się o kredyt nie muszą być ze sobą spokrewnione. W Alior Banku każdy duet zyskuje. Wystarczy skorzystać z pożyczki we dwoje, a niezależnie od kwoty jej (maksymalnie 200 tys. zł) oprocentowanie będzie niższe aż o połowę. O pożyczkę można starać się przez internet ( wniosek bezpośrednio na stronie banku Aliorbank.pl ). Nie ma konieczności odwiedzania placówki banku. Wszelkie formalności załatwiane są przez internet.

Pożyczka dwuosobowa w Alior Bank

Pożyczka gotowkowa przeznaczona jest zarówno dla dwojga, czyli kobiety i mężczyzny, jak i dwóch osób tej samej płci. Może to być para będąca w związku, dwie koleżanki, dwóch kolegów lub po prostu dwójka znajomych. Jak podkreśla bank – każdy duet może liczyć na tańszą pożyczkę dwuosobową, nie trzeba być małżeństwem, ani krewnymi.

Pożyczka dwuosobowa w Alior Bank

  • kredyt w 100% online
  • środki przelewane w jeden dzień
  • o kredyt można starać się z drugą osobą niespokrewnioną
  • oprocentowanie niższe o 50% w porównaniu do standardowego
  • kwota pożyczki do 200 000 zł
  • okres kredytowania do 60 miesięcy
  • możliwość zamiany kilku drogich kredytów na jeden tani

Wniosek o pożyczkę, można złożyć bezpośrednio na stronie Aliorbank.pl

Promocyjna oferta z oprocentowaniem niższym o 50% pożyczki dwuosobowej w Alior Banku to pożyczka w kwocie maksymalnie 200 000 zł z okresem kredytowania do 60 miesięcy. Wypłata gotówki odbywa się już w 1 dzień, a oprocentowanie jest obniżone o 50% w stosunku do standardowego.
Poza otrzymaniem określonej kwoty pożyczki, mamy dodatkową możliwość połączenia innych kredytów w jeden w ramach pożyczki dwuosobowej. Kredyty jakie można połączyć to m.in. kredyty gotówkowe, pożyczki ratalne, samochodowe, karty kredytowe i limity w koncie.