Pożyczki gotówkowe ranking porównanie lipiec 2014

0
1015

Pożyczki gotówkowe ranking porównanie lipiec 2014 – Sezon wakacyjny przed nami. Wielu z nas zaplanowało swoje wakacje w Polsce lub poza granicami kraju. 

Czerwiec to miesiąc poprzedzający czas wakacyjny przypadający w miesiącach lipiec – sierpień więc wielu z nas już teraz planuje swój wypoczynek i urlop. Dlatego już teraz szukamy  możliwości sfinansowania takiego wakacyjnego wyjazdu.

Jeżeli nie posiadamy odłożonych środków finansowych, urlop możemy sfinansować na kilka sposobów: pożyczką gotówkową, kredytem gotówkowym  lub kredytem odnawialnym w rachunku osobistym.

Istnieje również opcja dla tych, którzy posiadają zdolność kredytową i  mają już zobowiązania wobec banków. Warto wówczas zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym. To propozycja, która w wielu ofertach banków nie tylko daje możliwość skonsolidowania obecnych zobowiązań, w jeden tańszy w comiesięcznych kosztach – kredyt konsolidacyjny, ale też umożliwia otrzymanie dodatkowej gotówki, którą możemy przeznaczyć na wakacyjny rodzinny wyjazd. 

Pożyczki gotówkowe ranking porównanie lipiec 2014

Poniższy ranking pożyczek gotówkowych może odzwierciedlać to, na co możemy liczyć ze strony banków.