Santander kalkulator 2017 Grudzień
Lendon Pożyczka
Santander kredyt gotówkowy

Santander kalkulator

santander-bankSantander Consumer Bank SA powstał z połączenia banku CC-Bank SA (po przekształceniu polskiego oddziału Bank of America) i Polskiego Towarzystwa Finansowego z nazwą PTF Bank, zmieniając ją w 2006r. na Santander Bank. Santander Consumer Bank SA należy do hiszpańskiej Grupo Santander Central Hispano, jednego z 9 największych banków na świecie.

Santander kalkulator

Bank w Polsce jest liderem w segmencie consumer finance i specjalizuje się w kredytach samochodowych i gotówkowych. Swoją wysoką pozycję w udzielaniu kredytów ratalnych bank zawdzięcza głównie połączeniu w 2011r. z AIG Bank Polska, który od 1998r. zdobywał doświadczenie w tym segmencie rynku.

Mistrzowski kredyt gotówkowy

Santander Consumer Bank


Przykładowy kredyt: 10.000 zł, okres: 36 miesięcy, raty: równe

Rata kredytu

332,23 zł

RRSO

11,61%

Oproc.

3,99%


Ubezpieczenie kredytu – dobrowolne, Kwota dla nowych Klientów nawet do 25 000zł, gwarancja stałego oprocentowania, można samemu wybrać dzień spłaty rat, pełen dostęp do dokumentacji w formie elektronicznej, przypomnienia SMS o dacie i wysokości najbliższej raty,
Przykład reprezentatywny kredytu

Dzięki poniższej porównywarce kredytów gotówkowych, na bazie wprowadzonych parametrów jak wysokość potrzebnego kredytu, okres spłacania rat, możliwością nie ubezpieczenia kredytu uzyskasz ranking gotówek, dopasowany do swoich potrzeb. Dane o parametrach kredytów są aktualizowane na bieżąco na podstawie danych z banków.

Santander Consumer Bank SA posiada ok. 240 placówek na terenie całego kraju a klienci obsługiwani są również przez telefon, internet i korespondencyjnie. Santander współpracuje z agencjami finansowymi i jednostkami rozlokowanymi w komisach i salonach samochodowych, co stanowi główny kanał sprzedaży kredytów samochodowych.Mocna pozycja banku w tym segmencie produktowym wynika z przejęcia w 2004r. Polskiego Towarzystwa Finansowego specjalizującego się w finansowaniu zakupu samochodów. Koncentrując się na obsłudze klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych bank oferuje również karty kredytowe, lokaty o atrakcyjnym oprocentowaniu i produkty ubezpieczeniowe.Santander Consumer Bank – OFERTA 2017 Santander kalkulator Niektóre produkty Santandera dostępne są również w punktach sprzedaży ratalnej w 19 tysiącach sklepów.

Santander Consumer Bank posiada wydany przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych Certyfikat stosowania dobrych praktyk a także zgodnie z opinią Komisji Etyki KPF cieszy się tytułem instytucji zaufania publicznego.

AKTUALNOŚCI