urime per ditelindje per nenen e vdekur

0
1

Mami, e sjellshme dhe e dashur, Unike, e dashur pr zemr, Le t mos jet sekret pr asknd - Ju jeni mamaja m e mir n bot! Ju jeni m e bukura, m e mbla, m e dashura, m e afrta, m e sjellshme, m spektakolare dhe nj miliard tjetr nga m t mirat! N prgjithsi, ditlindjen e lumtur! Ju gjithmon mund t m kontaktoni: fardo q t mundem, un do t'ju ndihmoj. I dashur! Mund t'ju anashkalojn problemet, fatkeqsit, Le t t presin lumturia dhe gzimi Le t mos lndohet kurr shpirti Fat t mir n do koh! E dashur, e mbl, e vetme, e art, e dashur, e dashur mami! Mami uroj q cdo qeri i ndezur m shum t prfaqsoj, nj vit lumturi m shum. Lrini syt tuaj t lotojn vetm nga lumturia Lreni buzqeshjen e t dashurve t jap drit. A ka nj person m t afrt n kt bot se nna? Lrini fatkeqsit, problemet krah pr krah! Gzuar ditlindjen time Nn e re. Shihni se far shkruajn atarreth nesh n allans.pl. Un do t'ju mbshtes n gjithka. Gzuar ditlindjen mama.. Mund t realizohen dshirat n kt dit Dhe t gjitha ndrrat bhen realitet. Shndet, sukses, shndet, para, shndet, gzim, shndet. Ju jeni personi m i domosdoshm pr mua! Hiqini ato nga pak do dit. Faleminderit pr mirsin, kujdesin dhe dashurin tuaj. Tyran Prizren Spahiu - Nns. Gzuar ditlindjen mamas sht e bukur n vargje. Faleminderit pr jetn, pr lutjet, durimin, Pr dashuri dhe besim n mua, pr dashuri, Pr at q sht e jotja, mami, bekimi M prkrahni m mir se nj mij fjal. Koha kalon, por mos u trishto, tek ti ka nj efekt t mrekullueshm. Cdo kush q t njeh nga afr, i njeh virtytet tua t larta q ke. Bhu, nn e dashur, prgjithmon e re! About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright . Vetm ti, duke u ngrohur me kujdes, m qndro gjithmon besnik, M lr t pasurohem, ose ta rrah pragun, djali yt i dashur, un jam prgjithmon. Dhe faleminderit pr ngrohtsin. Mami, e dashur mir, e dashur Personi i dashur n tok Gzuar ditlindjen urime pr ju Dhe ju uroj lumturi, gzim. Uroni nnn tuaj t dashur pr ditlindjen e saj, drgojini asaj nj urim audio n telefonin e saj! Mos e njihni pikllimin, mallin dhe dshprimin. Ji e shndetshme dhe e lumtur, vajza ime, Ne, mosha juaj, nuk i konsiderojm vitet, Dhe mirsi, dhe dashuri, dhe ngrohtsi. Na ke dhn gjithka Ajo gatuan sup me lakr, lau dhe piqte, Na dha buzqeshje drit, Ajo ka qen gjithmon nj shembull pr ne. Duke klikuar "Prano t Gjith" ju pranoni prdorimin e t gjitha cookies. gezuar ditelindjen te uroj cdo dite Dua t prgzoj nnn time t dashur! shndeti i tyre sht gjithashtu i mir, E dashur vajze Mendoj pr ty kur jam i friksuar ose i lnduar dhe kur ndihem mir. dhe le t mbrohet me sukses n do situat. Kopjoni dhe ngjisni kodin m posht kudo n faqen tuaj t internetit: Pamje paraprake: Jini gjithmon t bukur, jini gjithmon vetvetja. Te . Argtim, gzim, buzqeshje, Por trishtimi - kurr! Ne ju duam dhe ju vlersojm shum N rrethin ton t qet familjar. Gzuar ditlindjen mamas n proz sht e bukur. Required fields are marked *. Dita dits kuptoj gjithnj e m shum Sa e rndsishme je pr mua. Jemi krenar dhe t lumtur. Uroj q vshtirsit t mos ju shqetsojn. Dhe sikur t mundja - ndrrat tuaja do t realizoheshin! You can email the site owner to let them know you were blocked. Ju uroj gzim dhe forc Jeta le t jap gzim dhe paqe - At q na dhat me kaq bujari t gjithve. Nna ime e dashur, Gzuar ditlindjen! Pac shndet dhe lumturi gjithmon, bashk me gjith familjen qe t duam pa fund. Un dua t'ju them tani: Faleminderit q jeni gjithmon aty, Gjithmon gati pr t ndihmuar.". Ai q kam. Ju e dini se un t dua. Gzuar ditlindjen nna ime e dashur. Mami im, shpirti im, gzuar ditlindjen! sht mir t kesh nj nn Kta fmij tashm t mdhenj, Ji gjithmon me ne e dashur, Dhe kurr, ju dgjoni, mos u smurni. Urime t bukura pr ditlindje N raste t tjera kemi nevoj pr urime m t bukura, t cilat shprehin ndjenja t bukura ndaj njerzve q duam ose duam. Gzuar ditlindjen mami! Ne t prgzojm, nn, dhe faleminderit pr gjithka. E dashur mami, ti je gjja m e shtrenjt n kt bot. Talentet tuaja pr t kryer shum detyra m ln prgjithmon t mahnitur. Founder and CEO n shqip.info / Ideues dhe krijues pr shqip.info! E dashur mama! Dhe nga thellsia e zemrs sime ju prgzoj Faleminderit gjithmon! Mami do t befasohet me dhuratn time Un do t'i jap nns sime lindjet dhe perndimet e diellit, Ret qengjash q fluturojn diku. qofte gjithmone boll Jini gjithmon t shndetshm dhe t sigurt. Dije q ti e vetmja, e vetmja per mua. Le t jet ditlindja juaj kaq e mrekullueshme si jeni ju! Dhe ju prgzoj sot Un jam gati t jap gjith botn! Ne duam t themi drejtprdrejt - far tjetr mund t mendoni! T t them q je mami m e mira n bot, nuk do t bnte aspak udi sepse cilado nn e till sht pr fmijn e saj. Un do t mbroj dhe do t ndihmoj Un do t'ju shptoj nga fyerjet. E di, mami, q je e lumtur, Kur moti sht i mir n shtpi Mbroni dhe shptoni familjen tuaj Nga do, moti i keq m i ashpr! 8. Kshilla nga psikologia familjare Angelina Lazarenko A sht e mundur t prballosh shpejt dhe t mbijetosh nj divorc. mbshtetsi i vogl i jets sime, Un pi komposto n mbrmje - Koleksion i vitaminave t mbla! Nna ime e mbl! Urime ditlindjesh pr Mamin ose Nnn n gjuhn Shqipe t gatshme! Mos u trishto pr t kaluarn - le t mbetet vetm nj hije, Nse dika nuk shkon, lre dhe harro prgjithmon! Gjja m me rndsi q babai mund t bj pr fmijn sht ta dashuroj nnn e tyre!Theodore Hesburgh, Gjithka q jam apo shpresoj se do t jem, ia kam borxh nns time engjllore!Abraham LincolnDashuria e nns sht paqja. Cookies e performancs prdoren pr t kuptuar dhe analizuar KPI -t e nj faqe n internet, gj q ndihmon n ofrimin e nj prvoje m t mir t prdoruesit pr vizitort. Nane, nuk mjaftojne ore, dite, muaj, vite dhe as krejt jeta ime ,per te te falenderuar per gjithcka qe ke bere per mua. Un premtoj t'ju ndihmoj n gjithka Un e vlersoj kshilln tuaj, e pranoj! z i but, ndjeshmri dhe vmendje ngrohtsin e zemrs, Aftsia pr t kuptuar, falur - E dashur mami di gjithka, sht mir t jetoj pran teje! N dorn q me kalimin e viteve Ajo bhet edhe m e nevojshme. 5. Si dhe ndryshime interesante. Dhe ju uroj lumturi Dhe shndet me do kusht! Le zemra jote sht plot me epsh pr jet, shijoje dhe gzohu me lule, duke knduar zogjt, suksesi i fmijve! Jeta nuk sht gjithmon e leht Ka pikllime dhe mot t keq, Por me ne, nna sht gjithmon atje, Dhe kjo sht lumturia jon! Ti je i dashur pr ne dhe dielli dhe kokrra e kuqe dhe lulja e fushs. Nna ime e dashur, T dua pa mas! document.getElementById( "ak_js_1" ).setAttribute( "value", ( new Date() ).getTime() ); Botimi i romanit Mes dhembjes dhe krenaris t autorit Safet Hasani. Sot jam n telashe gjith ditn, Dhe, meq ra fjala, jo vetm un: Sot sht ditlindja e nns sime - E gjith familja jon sht n telashe! M e shtrenja Mami, urime ditlindja. Mbani mend: mos ua jepni t tjerve kto pika! solli gzim. Sa fjal jan grumbulluar n shpirt, Sa ngrohtsi n zemr. E vetmja gj q krkoj nga Zoti sht q mami im t jet e lumtur dhe me shndet t mir. Un e dua shum mamin tim! N kt dit - m e ndritura nga t gjitha ditt e vitit, Ne duam t'ju rrfejm prsri - Sa kemi nevoj pr ju, do or, do moment, Ju jemi mirnjohs q thjesht ekzistoni. Mami, urime ditlindjen, e dashura ime! 1. Mso m shum, Gjuha shqipe- Ura lidhse e gjuhve t Europs, Zjarri merr prmasa t mdha n ishullin e Sazanit, banes e 16 specieve t rralla. a je ngritur Sod e shoh ni dat me rendsi n'kalendar Qe ajo dat shum shpejt zemren ma ka marr Dita e tmerrshme nata e merzitshme Zemra jeme qan per jeten ton t'dhimshme.. Pse jo si dikur bashk me festu Pse je n'krah tjetrit pse sje me mu Perballem me vetveten por nuk kam fuqi Airbourne Papirus rex 31 Mar 2017 #12 365 dite GEZIM dhe Humor. - Bhu i shndetshm nna jon Urime ngrohtsisht! Fati t justifikoj aspiratat tuaja dhe t'i bj ndrrat tuaja realitet, si me magji. Gzuar ditlindjen mamas me urimet m t mira. Gzuar ditlindjen nna ime e dashur. q mund t mbshteteni te prindrit tuaj n do situat. Un ju kuptoj gjithnj e m shum Zemra e nns suaj. Urime t shkurtra pr ditlindjen pr nnn. far torte mund t bhet me djath mascarpone? Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin t kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! Je gjithmon mami m e bukur n bot. Gezuar ditlindjen mami im! Hapuni atyre dhe era do t shprthej n jetn tuaj dhe do t sjell gjithka q prisni, Dhe nuk do t largoheni m nga lumturia e shumpritur! Pr sa koh q jeni pran meje, un mund t bj gjithka! Gzuar. Cookie prdoret pr t ruajtur plqimin e prdoruesit pr cookies n kategorin "Performanca". Ju urojm gjith t mirat n jetn tuaj! Ju jeni nj pun! Familja m e dshirueshme, e ngusht! Un jam i knaqur t'ju prgzoj pr t, Le t jet gjithka n jet e leht dhe e qart. Engjjt t ruajn Mbajtja pr shum vite. Ju uroj lumturi Jetoni pa telashe dhe pa shqetsime, Kshtu q nga pikllimi dhe moti i keq Engjlli juaj u kujdes pr ju. Nna m thoshte: Bhu vetja. Cookies reklamuese prdoren pr t ofruar reklama dhe fushata reklamuese prkatse pr vizitort. Jeto m gjat, njeri i dashur, Dhe m e rndsishmja, natyrisht, mos u smurni. E dashura ime, e shtrenjta ime E pakrahasueshme, thjesht e pamueshme Gzuar ditlindjen, nn e dashur, Ju jeni gjithmon n zemrn time t dashur. Vite t gjata jete t begat dhe pa re, momente pozitive dhe surpriza t papritura, por t mirpritura. Un dua t'ju uroj lumturi, humor, Lrini do vshtirsi t jet mbi supe! Ju jeni personi m i rndsishm n jetn time. Mami, gzuar ditlindjen. Un t dua! Te dua me gjith zemrn time. Gjja m e rndsishme nuk sht se ti m ke lindur, por si m ke rritur! Parfum dhe bizhuteri? Ti je bekim pr kdo q t ka pran vetes. 45 thniet m t bukura pr nnn. Mami uroj q cdo qeri i ndezur m shum t prfaqsoj, nj vit lumturi m shum. Gzuar Ditlindjen. E prgjegjshme dhe e sjellshme, e mbl! Ti je drita ne syte e mi Momenti i lindjes, i cili sht unik. Ti nuk je vetem mamja ime, por je shoki i jets time. Me gjith zemr ju uroj t mbeteni t kuptueshm, t sjellshm, simpatik dhe t gzuar si gjithmon! Le t jet e mrekullueshme kjo prvoj 1. Uroj t mos ket ndarje n jet, q t jemi gjithmon pran. Mami, ju uroj shndet pr shum vite, humor pranveror, ngjarje m t gzueshme. Cloudflare Ray ID: 7c0878ae0d743b80 dhe burri dhe fmijt t japin gzim. Sot nj margaritar i dashur, Ju uroj shum vite Na bj t lumtur gjithmon! Nna ime, urime ditlindjen! Nna jon sht e nivelit t lart! Un e prgzoj nnn time Un prqafoj fort. Ne urojm, urime pr prvjetorin, Qoft bota plot ngjyra t ndezura Pranoni harkun q keni arritur t ngrini, Njerz nga hajdutt dhe ngacmuesit. Delikate, e bukur, E leht si nj flutur. Nj nn gjithmon duhet t mendoj dy her. Gzuar ditlindjen, ju prgzoj Un dua t uroj bekime t ndryshme: Kshtu q jeta sht mbi supin tuaj! le t jet numri i surprizave shum. Ajo nuk ekzistonte m par gruaja ekzistonte, por kurr nna. Rroft nna jon, m e mira dhe m e bukura e nnave. Le t mos shqetsohet zemra juaj Dhe ndrra e dashur do t realizohet! I dashur, i dashur dhe m i bukuri, Nga zemra urojm gjithka tani Kshtu q nna jon, dielli t jet i qart, Isha i lumtur do dit dhe do or. Nuk ka ti m t dashur dhe m t dashur, Nuk ka ju m t besueshm dhe t but. Ju jeni si nj det i ngroht mirsie. Jini gjithmon t lumtur! Sot jam nna ime e dashur Un dua t'ju prgzoj pr ditlindjen tuaj Un dua t'i dhuroj asaj nj buqet luksoze Dhe vendosni n nj vazo me uj: "Prano, nna ime, lule nga vajza ime, Pranoni urimet e mia Uroj q ne ende nj mij her Ne festuam ditlindjen tnde. ne jemi t knaqur q ju jeni me ne, Mami! Duart e nns n nj gjest mbrojts E shtrir mbi kok Te fmijt. Sot sht festa m e ngroht Nna jon e dashur! kur vajza ime pa gjith botn. Mami, t dua shum, e dashur. Urime pr ditlindjen Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te te plotesohen, Te uroje qe te gjitha enderrat tua te te behen realitet, Te deshiroje cdo te mire ne jete. Vitet kan ikur, fmija juaj sht rritur, Dhe vesh barkun e tij t dhjamosur me gulim. Pr dorn q dridhej natn, T uar n ndrr, t kryer m shum se nj her. Je shum e bukur dhe e mrekullueshme, n do aspekt, shoqja ime, motra ime! Un do t'i jap nns sime ern e gjetheve t para, Nj shprndarje yjesh n qiell q varen kaq afr. Urimet m t mira pr ditlindjen pr nnn. Urime pr Kacper - pr njerzit me emrin Kacper, Urime pr Marcin - urime pr njerzit me emrin Marcin, Urime pr Jan (Jasiek, Jaka) - pr njerzit me emrin Jan (Jasiek / Janek), Ditlindja / dita e emrit / urimet e fests pr nj kushri, Ditlindja / dita e emrit / urimet e tjera pr programuesin, cookielawinfo-kutia e zgjedhjes-analitik. Gzuar ditlindjen engjlli im! Mami! Ju uroj shndet Gjithmon i gzuar, i but pr t qen. Nj pr vete dhe nj pr fmijn e saj! Dielli yn, ti je shpirti yn, Nuk ka m t dashur n bot se ju! Ji e lumtur, nn e dashur, Bhu e bukur, shoku im i mir, te dua zemer Dhe un ju jap urimet e mia! Ju prgzoj pr ditlindjen tuaj! Ju gjithmon do t mbshtesni, ngushlloni, brohoritni, ndihmoni dhe jepni kshilla t menura. Ti m solle n kt bot dhe m rrite si njeri t denj, ashtu si ti! Sukseset qofshin t mdha dhe afatgjata, shndeti ju shoqron gjith jetn. Un dua t jap nj det gzimi n ditlindjen tuaj, Kshtu q fatkeqsia dhe trishtimi nuk ju prekin kurr! Ke arritur t m rritsh guximtar, Shum net ju sht dashur t mos flini, Ti m ke dhn dashuri dhe mirsi, E rrite nj t denj, nn, ti je bir. Gjeni miq q jan t ngjashm n shpirt Keni njqind hobi t mir! Por gjja kryesore sht nj dshir Pr t qen gjithmon kshtu! Kjo eshte faqja qe un ja dedikoj humbjes se babait tim dhe i cili pom mungon shum TE DUA BABI Urime dhe mesazhe pr ditlindje / Urimet m t bukura q mund t'u drgoni njerzve t dashur T shkmbesh mesazhe seksi me partnerin, gj e mir apo e keqe? dhe sukseset ju presin gati. Mos humbisni parat dhe dashurin Ju keni nj zemr ari dhe un jam i nderuar q ju njoh. Mami, mami, mami! Mami, e dashur, t prgzoj Gzuar ditlindjen. Gzuar ditlindjen, mami e dashur, Un dua t'ju uroj mir: Dielli sht i kuq i ndezur, i kuq, Kjo nuk do t'ju djeg Qielli blu me ret e bardha Q noton lehtsisht si zog, Dhe nj lndin e gjelbr e ndritshme, Pr t par gjithka ishte shum larg. Sot, mami, dua t'ju prgzoj, Un do t'u tregoj t gjithve pr pushimet tuaja t mira prreth. Ju prgzoj me dashuri. Urime, e dashur, n kt dit t rndsishme, Le t lulzojn margarit, trndafila dhe jargavan! Sophia Loren: Kur je nn, nuk je kurr vetm n mendimet e tua. Dhe rreshtat shkruajn vet: Ngrohtsi, qetsi, rehati T uroj, nna ime! Ajo nuk ekzistonte m par - gruaja ekzistonte, por kurr nna. Gzuar ditlindjen! Ju urojm q n ditlindjen tuaj t jeni m t lumtur dhe m t bukur, simpatik dhe t mbl! Le t realizohen t gjitha ndrrat Dhe lumturia do t vij n shtpin tuaj! Ne ju dshirojm prosperitet, gzim, Shndet, lumturi - t gjith t dashur! Je njeriu m i dashur, m human dhe me zemrn m t madhe q un njoh. sigurohuni q t mos derdhet uj i vluar. N kt dit ju prgzoj Dhe pr t njtn her them: Gzuar ditlindjen nn e dashur T dua shum. Pr nett tuaja pa gjum Mirsia dhe dashuria pa kufi Faleminderit shum, shum. Un kam prgatitur dshira pr vajzn time, Qndroni gjithmon t rinj dhe t bukur, t gzuar, t sjellshm dhe t nevojshm! Ditlindja juaj sht nj koh e veant Faleminderit q je ti. Emri yt me te cilin shume sfida prita e do gje korrekt e bera. Le t lulzojn t gjitha lulet pr ju Le t bhet realitet shumplansh T gjitha shpresat dhe ndrrat tuaja. Un kam prgatitur dshira pr vajzn time, Mami, zemr e dashur, Sa dua te te perqafoj Pr ta br pak m t leht Q t'ju kuptoj me shpirt. Le t jet humor i madh. Nuk ka nevoj t . Un do t puth nnn time tani, Dhe un do t vizatoj nj lule pr ju! Duke vn re rrudha rreth syve, flok gri n tempuj, Ne pshertim butsisht, duke e drejtuar shikimin ton n qiell - Me hirin e Zotit, mami, jetoni, sillni dritn e dashuris tuaj. T uroj edhe 500 vite t tjera, t lumtura, t mbushura plot dashuri, fat, e mbarsi. Urime Ditlindjen pa mu jet t'gjat te deshiroj ! Shpresa jon e vetme sht Pr ta pushuar n tryez, Pritini tortn e fests Dhe dgjoni urimet tona! Ndodh q n ditt e zakonshme, Papritur nj rreze do t shklqej, do t shklqej, Dhe shija e jets bhet m e plot, Ditlindja e mamit po troket. Mbretresha ime urime ditlindjen, te uroj shum shndet lumturi begati e suksese n jet. Mos harro sot eshte dita jote QESHU dhe kalo sa me mire te jete e mundshme ne kete dite speciale per ty. Besoni se ju jeni t nevojshm n bot Pr burrin tim, t gjith t afrmit dhe ne fmijt. Vshtir. T dua shum. Nuk do t jem fjalpak, por jeta t mos jet dorshtrnguar dhe t jem bujare me ju, duke paraqitur vazhdimisht surpriza t gzueshme dhe dhurata t fatit. Rendit fjalit n rreshta Prpara dits m t mir t jets suaj: Mami! Prgjithmon! Tek dora q mbante Msoni t ecni pa ln t bjer. N buqet - mirnjohje, admirim, Epo kush tjetr do t kishte mundur t na edukonte kshtu. 5. Festofsh gjithmon shpirt. Gzuar ditlindjen urime dhe urime pr mamin n vargje t ngrohta. dhe ushqimi n frigorifer nuk shkon keq. E shtrenjta imegzuar ditlindjen! Ju uroj q gjithka t jet mir n jetn tuaj: shndet t mir, gjithmon me humor t mir, paqe dhe stabilitet n pun dhe harmoni e rehati n familje. Jini t lumtur duke menduar pr kt! urime ditelindjen Me rastin e ditlindjes suaj, zotohuni t bheni nj qenie m e mir njerzore. Pr ditlindjen tnde do t doja q t gjitha ndrrat e tua t bhen realitet . Nse ka nj person q meriton gjith lumturin e bots, ajo je ti. Urime Ditelindja Nene (Dashuria Ime) Nene emri me i bukur qe me rriti me plot sakrifica. Pr mua ju jeni ideali Ju meritoni t gjitha lavdrimet. Sot sht vajza e ditlindjes, sot sht festa juaj! A dini ndonj urim t bukur pr ditlindjen pr vajzn tuaj? Ne jemi gjithmon me ju! Jeta m dha agimin Kam futur dashuri, mendje dhe nder Dhe faleminderit pr kt Mami, far je n kt bot! Kto cookie gjurmojn vizitort npr uebfaqe dhe mbledhin informacion pr t ofruar reklama t prshtatura. T gjitha dshirat e mia nuk mund t numrohen Dhe pse duhet t ndahen n pjes Un dua t uroj gjithka far prshtatet n fjaln Lumturi. Ju urojm t buzqeshni shpesh dhe t jeni gjithmon t lumtur. Ju uroj t ecni me besim n rrugn e jets, duke par me vendosmri nj t ardhme t ndritshme, e cila patjetr do t jet e till! Osho Rajneesh: N momentin q lind nj fmij, lind edhe nna. T prqafoj me butsi Nuk ka m t dashur n bot, Dhe nga thellsia e zemrs sime ju uroj Vite t bukura, t ndritshme, t gjata. T dua shum! merreni mir me jetn me zhurm. Un te jam mirnjohse q t kam pjese n jetn time! Le t ket gjithmon gjithka n tatpjet n jet, Gzar ditlindjen mami me shpresen q kjo t jet nje prej shum ditsh t veanta q do t ndaj me ty. U prpoqa shum, dgjoni ktu: Dielli po shklqen, zogjt po kndojn Si, mami, t dua! N prgjithsi, nuk ka asnjher shum urime pr ditlindjen e nns. Gzar ditlindjen mami me shpresen q kjo t jet nje prej shum ditsh t veanta q do t ndaj me ty. Uebfaqja jon prdor cookies pr t prmirsuar prvojn tuaj. Ju uroj fluturimin e shpirtit, frymzimin, Ngrohtsi dhe rehati, dhe n zemrn e zjarrit. Ju urojm shndet Dhe nga thellsia e zemrave tona ju prgzojm! Urime, mami! Gzuar ditlindjen! Faleminderit q jeni ju! Nuk ka fjal t mjaftueshme pr t prshkruar gjith falnderimin dhe dashurin. Urime pr festn e nns. Ky cookie sht vendosur nga shtojca e GDPR Cookie Consent. far duhet t bj nse burri im sht xheloz pr mua? Dhe jeta rrodhi leht, kndshm Udhtoni npr botn ton t gjer! Duke u zgjuar, duke buzqeshur, mezi hap syt, Un nxitoj t'i them fjal t ngrohta nns sime. Duart jan t lodhura, t lodhura, Dhe syt me dashuri shikojn n distanc, Sa koh nuk jemi lutur me ju, Gjithka vetm, vetm Dhe m vjen shum keq. Fjalt nuk mund t prcjellin gjithka Ditlindja juaj sht magjike! Nuk ka m simpatik, m t sjellshm. Ju tashm keni duruar kaq shum Dhe sa m shum mbetet n jet Ju uroj lumturi, n mnyr q t ket mjaftueshm pr t gjith, N fund t fundit, ju, si zakonisht, Ajo investoi gjith lumturin pa asnj gjurm tek ne, Nuk e kujton veten pr asnj moment. urime per ditelindjen Nj ditlindje shum e gzueshme pr qenien m t mrekullueshme, ndihmuese dhe gazmore t Njeriut q njoh. Mami, me gjith sinqeritet dhe me gjith zemr ju prgzoj pr ditlindjen tuaj! Your email address will not be published. T t them q je mami m e mira n bot, nuk do t bnte aspak udi sepse cilado nn e till sht pr fmijn e saj. Urimet e ditlindjes pr mamin N ditlindjen time, nna ime, Lreni t qesh me t madhe per gezimin e gojes. Urime ditlindjesh pr Mamin ose Nnn n gjuhn Shqipe t gatshme! Urime pr nn time t mrekullueshme. U plotsoft ndonj nga tekat tuaja, Dhe fati sjell shum surpriza t kndshme. E dashura ime bij, ti je bebja e syrit ton, Urime, mami, ti. E di q kto fjal duken t ekzagjeruara pr ata q nuk t njohin, por un i them me krenari dhe sigurin m t plot, sepse jam e bindur q kush t njeh jo vetm q m jep t drejt, por edhe do shtonte shum t tjera nga vetja. Dije: ti je i dashur pr mua si askush tjetr, Ti m ndrion jetn! Dhe n ditlindjen tuaj, mami, Ngrohtsia e familjes suaj do t'ju mbaj ngroht. Mami sht m e mira me ne urime tani N fund t fundit, ne kemi pushime n shtpi - ditlindjen e mamit Le t ket argtim! Ishte mir t ishe nj atraksion, Dhe frymzimi erdhi! Lrini t shklqejn me nj buzqeshje Gjithmon syt e tu Dhe kjo nuk do t ndodh n shtpi Stuhi e fatkeqsis njerzore. Ke qen dhe do mbetesh shembulli im n jet, edhe pse nuk do arrije dot kurr t jem as sa gjysma jote! Puthje! Kshtu q ata nxitojn n t largt Fatkeqsi, pikllim dhe fatkeqsi. Personit q m ka msuar aq shum, gruaja q m frymzoi, mbshtetur dhe edukuar cdo dit. Bhuni sa m i ri dhe i bukur, dhe t gjitha dshirat tuaja m t thella mund t realizohen! E dashur mami, gzuar festn pr ju, Urime e dashur, gezuar ditelindjen. Je gjithmon mami m e bukur n bot. T dua shum, shum, shum, 4. Ti je me e bukura! Urimet e ditlindjes pr nj vajz - nj t rritur dhe nj fmij. - Q ju t jeni n drit Dhe ne jemi me ju! There are several actions that could trigger this block including submitting a certain word or phrase, a SQL command or malformed data. Ndoshta i jepni rruaza dhe mblsira? Kurr mos e humbni shpresn dhe buzqeshni edhe n momentet m t vshtira. Si t anashkaloni rregullatorin e shpejtsis n nj mulli Bosch? "Se Babushi ka ditlindjen. Sot, mami, sht ditlindja jote! far do t thot nna pr mua Nuk mjaftojn fjal pr t thn Dhe ju uroj mir Un jam gati do or! Un jam krenar pr ju dhe e di Nuk ka mama m t mir. Gzuar ditlindjen mami! Faleminderit. Ai q humbet nnn e vet humb nj shpirt t pastr q e bekon dhe e mbron vazhdimisht!Khalil GibranFmijt jan spirancat q mbajn nnn gjall!SofokliuDuart e nns jan br nga brishtsia dhe fmijt flen rehat n to!Victor HugoSa her lind fmija, lind edhe nna!Gilbert ParkerAmsia ka efekte humane. Ju keni nj fest sot. Dolli yn kryesor sht pr shndet t mir, Pr shpirt t mir, nj vezullim n sy, Pr ne, ju jeni gjithmon m i riu, Harrojini numrat, moshn, vitet. E gjith pasuria n bot nuk mjafton Kshtu q ne t paguajm me ju, Fmijt nuk mund t kthejn gjithka N kmbim t dashuris suaj t madhe Mami, mami, mami e dashur! Jini t mbrojtur nga t gjith perndit I rrethuar nga engjjt. Gzimi, shndeti dhe gzimi le t mos ju lr kurr. Nna jon e dashur dhe e dashur, ju prgzojm pr ditlindjen tuaj! 3. Gzuar ditlindjen! Fjala "nn" n jetn e do personi sht e para, m e dashura, m e rndsishmja, m fatlumja! Je e rrall, veanrisht pr dashurin e respektin, me t cilin ti trajton do njeri rreth vetes, pr aftsin q ti ke pr t br do njeri t ndihet mir dhe dshirn pr ti ndihmuar t gjith. Dhe n nj fest t till si ditlindja e saj, n prgjithsi nuk supozohet t kursehet n shfaqjen e ndjenjave dhe emocioneve, dhe pse jo. Nuk do t ket asgj m t kndshme pr mamin sesa ato pak fjal q mund t gjeni vet pr nder t saj. Ju uroj shndet, lumturi M shum gzim, mirsi! Uroj t jem i lumtur Kurr mos e humb zemrn. far torte t piqni pr lamtumir n pun? Do t doja t'ju them shum fjal t ngrohta pr dashurin dhe kujdesin tuaj, pr duart tuaja t mjera q nuk i tremben asnj pune, pr kshillat e mira q vetm ju mund t'i jepni! Fushat e mbuluara me bor dhe t ftoht diku Por ne nuk kemi frik nga stuhit. Dua t t prgzoj, mami. Faleminderit q je ti. Jam e bekuar dhe e nderuar q jam vajza jote.

Umass Dartmouth Salaries, New Businesses Coming To Indio California, Income Based Apartments Killian Rd, Pulaski Shipwreck Monument, Articles U