ING Bank Śląski
Lendon Pożyczka

ing_bank_slaskiING Bank Śląski to jeden z największych banków w Polsce, który został powołany decyzją Rady Ministrów w roku 1989. Od 2001roku bank wchodzi w skład dużej grupy ING (International, the Netherlands, Group), dzięki której może świadczyć kompleksowe usługi swoim klientom.

Bank obsługuje klientów indywidualnych i podmioty gospodarcze poprzez sieć ponad 440 placówek, przy pomocy 770 bankomatów i ponad 400 wpłatomatów a także poprzez nowoczesną platformę internetową ułatwiającą dostęp do kont osobistych i firmowych.

Celem ING Banku Śląskiego jest rozwijanie i umacnianie swojej pozycji finansowej w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług bankowych przy jednoczesnym zorientowaniu na klienta. Bank stawia na innowacyjność i pomysłowość czego przykładem może być produkt oszczędnościowy OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe), które było w Polsce pierwszym kontem oszczędnościowym. Bank dla swoich klientów posiada szeroką ofertę produktów bankowych: rachunki bankowe, karty kredytowe, konta oszczędnościowe, lokaty, kredyty hipoteczne, pożyczki hipoteczne, pożyczki gotówkowe i inne. Firmom i korporacjom ING Bank Śląski pomoże dobrać najwłaściwsze sposoby pozyskania kapitału na prowadzenie i rozwój działalności a także podzieli się doświadczeniem w zarządzaniu ryzykiem finansowym.

ING Bank Śląski – oferta