Kredyt gotówkowy dla pracujących za granicą 2018 Styczeń -
Lendon Pożyczka

Kredyt gotówkowy dla pracujących za granicą

Pracujesz za granicą. Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego tu w Polsce? Nie wiesz jaki, bank akceptuje twoje dochody i zatrudnienie poza granicami kraju? Zrób symulację kredytu gotówkowego. Wybierz bank.

O ile z kredytem gotówkowym jest łatwiej, ubiegając się o

kredyt hipoteczny dla pracujących za granicą

banki dysponują bardzo ubogą ofertą. Dodatkowo w porównaniu do kredytu hipotecznego w złotówkach, te oferowane w walucie, w której wnioskujący o kredyt uzyskuje dochód, są droższe oraz wymagają bardziej rozbudowanego pakietu dokumentów. Banki, które oferują kredyty dla osób zatrudnionych za granicą to. np.: Alior Bank (EUR, GBP, CHF, USD), Deutsche Bank. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystać z usługi experta hipotecznego – Domu Kredytowego Notus. Bezpłatny wniosek o kontakt .

Przede wszystkim dostaniemy wiedzę w jakim banku kredyt hipoteczny w obcej walucie jest oferowany i dokładnie na jakich warunkach.

Do którego banku się zgłosić? Wśród instytucji bankowych, które oferują produkty kredytowe dla osób pracujących w innym kraju znajduje się:
Alior Bank, mBank, Deutsche Bank.
Sprawdzamy, na co mogą liczyć klienci w 2017 w Skorzystaj z porównywarki kredytów gotówkowych kiedy chcesz wziąć kredyt gotówkowy, a pracujesz za granicą. Możesz bowiem sprawdzić i porównać dostępne kredyty gotówkowe.


AKTUALNOŚCI