Kredyt gotówkowy Rzeszów 2018
Lendon Pożyczka

Kredyt gotówkowy jest najprostszym sposobem na uzyskanie potrzebnych środków finansowych.

Kredyty gotówkowe w Rzeszowie oferuje kilkanaście banków dodatkowo firmy  pośrednictwa finansowego oraz  pożyczki gotówkowe, które są domeną  instytucji pozabankowych.

Kredyt gotówkowy Rzeszów

Dla osoby, która jest zainteresowana uzyskaniem kredytu gotówkowego, banki oferują złożenie wniosku kredytowego przez internet, lub po prostu zamówienie kontaktu doradcy czy specjalisty wybranego banku. To obecnie bardzo popularna i mająca wiele zalet, forma dostępu do gotówki. W wielu ofertach składając wniosek o kredyt gotówkowy przez internet, po kontakcie przedstawiciela banku (telefonicznie), sprawdzeniu zdolności kredytowej, potrzebną gotówkę uzyskamy nawet w ten sam dzień przelewem na wskazane konto bankowe. Ta forma jest o tyle dobra, że wszystko załatwimy bez wizyty w banku.

Inną formą jest podjęcie pierwszego kontaktu z pracownikiem banku za pośrednictwem formularza kontaktowego, sprawdzenie ocenienie zdolności, uzyskanie wstępnej decyzji a po kredyt gotówkowy z wymaganymi dokumentami udamy się do oddziału banku w Rzeszowie.

Przyjrzyjmy się zatem co proponują banki w Rzeszowie oferujące kredyt gotówkowy w 2018

 


Jako że Rzeszów jest miastem wojewódzkim, o stosunkowo dużej liczbie mieszkańców (Liczba mieszkańców – 184 426 – stan na 30.06.2014 r., zgodnie z ewidencją ludności prowadzoną przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Rzeszowa – liczba osób zameldowanych na pobyt stały i czasowy w Rzeszowie), stąd też duże zapotrzebowanie na produkty finansowe między innymi kredyty gotówkowe. W Rzeszowie swoje oddziały posiadają niemalże wszystkie obecne na Polskim rynku finansowym banki. Dlatego też oferta kredytów gotówkowych jest bardzo bogata a klient ma możliwość porównania samodzielnie wielu ofert lub za pośrednictwem doradcy kredytowego. Każdy bank  obecny w Rzeszowie posiada własną stronę internetową  prezentującą ofertę banku, a wniosek o kredyt gotówkowy można składać przez internet.

Przyjrzyjmy się zatem co proponują banki w Rzeszowie oferujące kredyt gotówkowy oraz oferty pożyczek pozabankowych – 2018

Banki do których wyślesz bezpośredni wniosek o kredyt gotówkowy, a obsługę jego zapewni  oddział banku w Rzeszowie.

PKO BP,Alior Bank, Getin Bank, Credit Agricole, BZ WBK, BNP Paribas, Eurobank, Bank BGŻ, mBank,  ING Bank Śląski, Deutsche bank Polska, Santander Consumer Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Vanquis Bank, Raiffeisen Polbank, Bank BPH, Bank Millennium.