Ranking kont osobistych 2018

Ranking kont osobistych

Konto osobiste w dzisiejszych czasach to praktycznie nieodzowny element naszego funkcjonowania. Posiadanie konta osobistego wiąże się z wieloma udogodnieniami. Jak możliwość dokonywania bezpłatnych przelewów za rachunki przez internet, możliwość korzystania z linii kredytowej, korzystanie z karty płatniczej przy zakupach w sklepach, za usługi czy dokonywanie płatności karta w sklepach internetowych. Zalet wiele i  konta bankowych osobistych oferowanych przez banki jest również sporo. Jakie konto osobiste dla osoby pełnoletniej wybrać?

Wiele zależy od tego co tak naprawdę oczekujemy  od funkcji rachunku osobistego, czy to darmowe przelewy przez internet,  darmowe prowadzenie konta,  bezpłatne wypłacanie pieniędzy z bankomatu. Czynników jest wiele i każdy  osobiście powinien dobrać konto odpowiednie do własnych potrzeb.

Ranking kont osobistych 2018. Jaki  rachunek najlepszy?

 Im tańsze prowadzenie konta osobistego  i jak najwięcej możliwości  takiego konta najlepiej bez opłat a jak już to w jak najniższych opłatach – to interesuje zapewne każdego.

Ważnym kryterium stanowi darmowe wypłacanie pieniędzy z jak największej liczby bankomatów. Taką ofertą dysponuje coraz więcej banków przy czym są i takie, oferty kont, które w standardzie mają bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów. Innym ważnym czynnikiem jest możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów do innych banków przez internet i w tym  także polecenia zapłaty czy zleceń stałych oraz możliwość wysłania przelewu w euro (tzw. SEPA). Coraz więcej banków oferuje swoim klientom – posiadaczom kont bankowych możliwość korzystania z rachunku przez urządzenia mobilne. (smartfony, tablety itp.). Bankowość mobilna i udogodnienia, które dzięki niej może uzyskać.

Ranking kont osobistych 2018 (porównanie)