Inbank kredyt gotówkowy „3 x 0 zł” RRSO tylko 9,51%

0
2781

Inbank Polska. Zmniejszenie prowizji wyjściowej, brak dodatkowych kosztów udzielenia kredytu oraz likwidację opłaty za wcześniejszą spłatę to zmiany, które Inbank wprowadza w ofercie jednego ze swoich sztandarowych produktów jakim jest kredyt gotówkowy. Końcem września wystartowała kampania „3 x 0 zł”, komunikująca unikalne cechy kredytu gotówkowego w Inbank.

Kredyt gotówkowy Inbank to jeden z głównych produktów w ofercie banku. Klienci mogą wnioskować o dostępny całkowicie online produkt w kwocie od 2 tys. do 50 tys., rozkładając spłatę na okres od 4 do 72 miesięcy. Zgodnie z nowymi zasadami obniżeniu ulegnie prowizja wyjściowa – wysokość ustalana indywidualnie będzie wynosić już od 0%.

InBank kredyt gotówkowy

Inbank kredyt gotówkowy „3 x 0 zł” i stałe oprocentowanie 8,99%

Online pożyczka od 2 000 do 50 000 zł
Bezpieczna pożyczka od banku, dostępna bez wychodzenia z domu!
Teraz promocja 3×0 zł:
– prowizja już od 0 zł (rrso 9,51%)
– brak opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu
– brak opłat dodatkowych związanych z przyznaniem kredytu
Okres kredytowania do 72 miesięcy!

Oblicz ratę kredytu, korzystając z kalkulatora na stronie www.inbankpolska.pl

Inbank stawia na wygodę klientów i dopasowuje się do ich potrzeb. Dlatego też już jakiś czas temu wydłużony został okres spłaty do 72 miesięcy, tak aby jeszcze łatwiej mozna było dopasować zobowiązania kredytowe i wysokość raty do budżetu domowego. Aby zapewnić jeszcze większy komfort zarządzania kredytem, została mniejszyona prowizja kredytowa oraz zrezygnowano z opłaty za jego wcześniejszą spłatę.

Obniżenie prowizji oraz brak opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu uzupełnia całkowity brak kosztów dodatkowych związanych z zaciągnięciem kredytu.

Kredyt dostępny jest jak wszystkie produkty w Inbank w 100% online, a więc klient ma całkowitą swobodę wnioskowania, w dowolnym miejscu i czasie. Poza tym w Inbank nie stawia klientom żadnych dodatkowych wymagań. Klientowi banku nie są przedstawiane oferty wiązane, bank też nie oczekuje, aby klient korzystał z produktów innych instytucji, np. z drogiego ubezpieczenia. Dostaje tylko to czego potrzebuje, samodzielnie wyznaczając kwotę i czas spłaty kredytu.

Oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi 8,99%.