BGŻ BNP Paribas

bnp_paribasBGŻ BNP Paribas Bank Polska SA jest częścią międzynarodowej instytucji finansowej BNP Paribas. Choć BNP Paribas SA Oddział w Polsce jest bankiem uniwersalnym, oferującym klientom indywidualnym kredyty oraz produkty oszczędnościowo – inwestycyjne a firmom rozwiązania finansowania działalności na lokalnym i międzynarodowym rynku to specjalizuje się w bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej.

Umożliwiając przedsiębiorstwom i instytucjom dostęp do międzynarodowych rynków kapitałowych oraz produktów Grupy Paribas łączy zalety banku globalnego z tradycją i doświadczeniem banku lokalnego.
W ofercie Finansów Osobistych bank proponuje konta oszczędnościowe, kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe i proste lokaty. W szerokiej ofercie dla Mikrofirm znalazły się takie produkty jak: Pakiet Biznes Profit Moja Firma, w tym rachunek lokacyjny i ubezpieczenie ochrony prawnej a także kredyty hipoteczne, samochodowe i na zakup profesjonalnego sprzętu. Najpopularniejsze usługi w zakresie klientów firmowych to kredyt w rachunku bieżącym, kredyt energooszczędny oraz kredyt inwestycyjny EBI umożliwiający finansowanie różnorodnych projektów inwestycyjnych o charakterze materialnym i niematerialnym w jednoczesną możliwością uzyskania karencji w spłacie kredytu.

kredyt gotówkowy

kredyt gotówkowy

Dzięki unowocześnianiu swojej oferty i bezpieczeństwie w zarządzaniu ryzykiem Grupa BNP Paribas potrafi szybko reagować na zmiany zachodzące na rynku, tworzyć zintegrowane rozwiązania finansowe by dopasowywać swoje produkty do aktualnych potrzeb klientów korporacyjnych. W szerokiej gamie produktów dla korporacji Bank szczególnie proponuje: zarządzanie płynnością, finansowanie inwestycji kapitałowych, finansowanie kapitału obrotowego oraz instrumenty minimalizujące ryzyko handlu zagranicznego (inkaso dokumentowe, akredytywy importowe, obsługa akredytywów eksportowych, gwarancje). W ofercie dla klienta korporacyjnego znajdują się również: Asset Management wspomagający zarządzanie aktywami, ubezpieczenia grupowe, usługi powiernicze, leasing finansowy i operacyjny, faktoring i zarządzanie flotą samochodową.