PROVIDENT kalkulator pożyczka

providentProvident należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Celem Grupy jest dostarczanie prostych, rzetelnych produktów finansowych. Provident jako instytucję finansową wyróżnia indywidualne podejście do klientów. To jedna z większych i najdłużej działających na rynku polskim firma pożyczkowa.
Pożyczka gotówkowa, które proponuje Provident to minimum formalności, elastyczne warunki finansowania i szybki proces decyzyjny podczas ich przyznawania. Minimalna kwota pożyczki to 300 zł a maksymalna 10 tys. zł (7 tys. dla nowych klientów firmowych). Maksymalny okres spłaty to 90 tygodni i powoduje, że rata pożyczki może być naprawdę niska.

Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel, nawet na spłatę innych zobowiązań finansowych a koszty branej pożyczki na firmę mogą zostać wliczone w poczet kosztów prowadzonej działalności. Provident swoim klientom umożliwia wybór formuły spłaty, przelewem lub w ramach obsługi domowej a spłata pożyczki zawsze jest zabezpieczona ubezpieczeniem.

Oblicz koszty pożyczki

PROVIDENT kalkulatorSprawdź inne pożyczki