Open Finance

open-financeOpen Finance to jedna z największych firm na rynku polskim zajmująca się świadczeniem profesjonalnego doradztwa finansowego. Dzięki współpracy z wieloma bankami pomaga klientom znaleźć najlepsze rozwiązanie finansowe, zgodne z ich potrzebami i możliwościami.

W swojej ofercie posiada wiele produktów bankowych takich jak: rachunki bankowe, maklerskie, lokaty, kredyty mieszkaniowe, hipoteczne i pożyczki. Open Finance pomoże obliczyć zdolność kredytową, wybrać najlepszy kredyt i załatwi wszelkie formalności z bankiem.

Poszerzając dostęp do swoich usług spółka stworzyła internetowy oddział Open Online umożliwiając korzystanie z nowoczesnych produktów bankowych bez wychodzenia z domu. Open Finance realizuje swoje zadania poprzez świetnie przeszkolonych internetowych doradców finansowych pomagających w doborze najlepszych rozwiązań finansowych, kredytowych i innych, określaniu potrzeb finansowych a także w przygotowaniu strategii finansowej. Każdy zainteresowany może skontaktować się z działem obsługi klienta gdzie otrzyma informacje o posiadanych produktach, o możliwych rozwiązaniach finansowych, proponowanych przez Open Finance i uzyska pomoc z zakresu obsługi operacyjnej posiadanych produktów finansowych.

Open Finance – zestawienie oferty