iKonto – nowe konto osobiste BNP Paribas Banku

0
3213

Końcem czerwca 2014  BNP Paribas dołączył do swojej oferty  nowe konto osobiste  iKonto, które można otworzyć całkowicie przez Internet, bez konieczności odwiedzania placówki banku lub kontaktu z kurierem. Proponowane konto ma wiele zalet. Do konta wydawana jest karta debetowa, umożliwiająca dokonywanie płatności online, a klient może skorzystać z funkcji Money-back i otrzymać zwrot 3 proc. wydatków.

bnp_paribasKonto można otworzyć wypełniając wniosek internetowy – wykonując zaledwie trzy proste kroki. Klient po wypełnieniu elektronicznego formularza z danymi osobowymi, wykonuje przelew w wysokości 1 PLN na podany numer rachunku w BNP Paribas ze swojego konta w innym banku. Następnie wysłany zostaje e-mail z linkiem do aktywacji rachunku oraz przelew zwrotny na kwotę 1 PLN. Po przeprowadzeniu tych trzech czynności, klient uzyskuje dostęp do „iKonta”. 

ikonto-BNP-Paribas

„iKonto”– nowe konto osobiste BNP Paribas Banku

Co  w ramach iKonta BNP Paribas?

Bank nie pobierze opłaty za prowadzenie „iKonta” jeśli na konto miesięcznie będzie wpływało już od 1000 zł. Ponadto, bank nie pobiera opłaty za wydanie karty debetowej BNP Paribas MasterCard z możliwością płatności online oraz płatności zbliżeniowych pod warunkiem miesięcznych transakcjach kartą powyżej 200 zł miesięcznie lub w przypadku posiadania karty kredytowej.

Dodatkowo:

  • Nie zapłacisz za przelewy krajowe wykonywane przez Internet.
  • Bezpłatne są również wszystkie wypłaty z bankomatów BNP Paribas Banku w Polsce oraz 4 pierwsze wypłaty w miesiącu z innych bankomatów w Polsce. 

Dodatkowym atutem konta jest program Money-back, dzięki któremu klient otrzyma zwrot 3 proc. wydatków dokonanych online kartą debetową w ramach platformy PayU.

Maksymalna kwota zwrotu wynosi 50 zł miesięcznie, natomiast warunkiem uruchomienia funkcji Money-back są miesięczne wpływy na konto w wysokości minimalnie 1000 zł. 

Zobacz inne polecane konta osobiste

Warning: readfile(http://oferta.bankowyonline.pl/d/export/porownania.php?params=distributor,4806,type,1,encoding,utf8,new_window,1): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer26617/public_html/bankowyonline/wp-content/plugins/php-code-for-posts/Classes/Shortcode.php(105) : eval()’d code on line 16