Lokata Start Meritum Banku z 5 proc. w skali roku na dwa miesiące

0
2464

Lokata Start Meritum Banku z  5 proc. w skali roku na dwa miesiące to nowa propozycja banku. Lokatę bank z takim oprocentowaniem oferuje w czerwcowej ofercie. Propozycja kierowana jest do klientów, którzy założą Proste Konto Osobiste. Lokata Start znajduje się w czołówce najlepiej oprocentowanych lokat na rynku.

Założenie Lokaty Start możliwe jest w terminie jednego miesiąca od daty złożenia wniosku o Proste Konto Osobiste. Otwarcie i prowadzenie tego konta, wydanie karty debetowej oraz jej obsługa, przelewy internetowe i wypłaty w bankomatach w Polsce są całkowicie bezpłatne. Dodatkowo, Meritum Bank nie wymaga miesięcznych wpływów na konto w określonej wysokości, ani transakcji bezgotówkowych wykonywanych kartą debetową.

Lokata Start Meritum Banku

Oprocentowanie Lokaty Start wynosi 5 proc. w skali roku dla kwot do 10 tys. zł. Minimalna kwota wymagana do założenia Lokaty to 1 tys. zł. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu deponowania. Klient może założyć tylko jedną Lokatę Start, ale ma możliwość nieograniczonego korzystania z innych lokat w ofercie Meritum Banku.

Lokatę Start można założyć w e-bankingu po zalogowaniu się do konta lub w aplikacji mobilnej. Na założenie konta i lokaty zarówno przez Internet, jak i przez urządzenia mobilne może wystarczyć zaledwie 15 minut. Meritum Bank, jako jedyny bank w Polsce oferuje tak szybki proces w bankowości mobilnej.

Zobacz polecane lokaty bankowe